پلاک خوان انلاین

پلاک خوان آنلاین ابری

استفاده از تجیهیزات مرسوم جهت نصب نرم افزار پلاک خوان خودرو بغیر از داشتن هزینه، مشکلات زیادی را نیز در طول مدت کارکرد باعث خواهد شد و نیاز مداوم به سرویس و بروزرسانی سامانه اغلب با دشواری روبروست، علاوه بر اینکه نظارت آنلاین و در خارج از محل استقرار سامانه پلاک خوان نیز مقدور نیست.
از طرف دیگر با ورود نسل جدید دوربینهای نظارتی که دارای قابلیت تشخیص خودرو بصورت داخلی و سخت افزاری می‌باشند، دریافت و پردازش فیلم مستقیم از دوربین مدار بسته کاری عبث و هم با تاخیر خواهد بود. لذا با داشتن چندین سال تجربه در زمینه پردازش و نظارت تصویری اقدام به راه اندازی اولین سامانه پلاک خوان انلاین و ابری در ایران نموده‌ایم.
این سامانه با نام تجاری ویپاس بدون نیاز به راه اندازی سرور محلی تنها با اتصال به سرور ابری و اتصال دوربینهای پلاک خوان به اینترنت و انتقال استریم و تصویر بر روی فضای اختصاصی شما اقدام به خواندن پلاک خودرو بصورت آنلاین نموده و شما می‌توانید از روی گوشی تلفن همراه یا رایانه متصل به اینترنت در هر کجا که باشید از این سامانه استفاده نمایید.
ضمنا نیازی به تجهیزات سخت افزاری ثانویه غیر از دوربین پلاک خوان نداشته و تنها جهت اتصال آن به اینترنت باید اقدامات لازم صورت گیرد. فضای اختصاصی مورد نیاز نیز بسته به درخواست جهت مدت زمان ذخیره سازی قابل تغییر خواهد بود.
جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و برآورد هزینه با شرکت تماس حاصل فرمایید.

Popular Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *