حسابداری کاربن (تحت مک، ویندوز و لینوکس)

نرم افزار حسابداری برای کامپیوتر اپل

نرم افزار حسابداری کاربن ، اولین و تنها سیستم جامع حسابداری قابل اجرا تحت مک او  اس ایکس OS X است که کاملاً فارسی است و می توان آن را بدون نیاز به مجازی ساز ، بطور مستقیم در سیستم نصب کرد . نرم افزار را که دارای بخش‌های دفترداری، خزانه‌داری، انبارداری، فروش، اموال و منابع انسانی است، می‌توان بصورت لوکال (آفلاین) و یا بصورت آنلاین، با ارتباط به سامانه ابری تحت بستر اینترنت استفاده کرد. نرم افزار دارای کلاینت اجرایی مستقل بوده و از مرورگر وب استفاده نمی‌شود. بروزرسانی‌های جدید نرم افزار همزمان و مطابق با نسخه تحت ویندوز برنامه منتشر می گردند.

سیستم دارای مجموعه‌ای پیوسته‌ در یک نرم افزار واحد از بخشهای مختلف است. چون نرم افزار از مجازی سازهایی مثل پارالل و یا فیوژن که یک ویندوز داخل سیستم اصلی نصب می‌کنند ، استفاده نکرده است سرعت و امنیت آن بسیار بالابوده و قابل مقایسه با ویندوز نیست.

علیرغم اینکه تاکنون نرم افزار حسابداری تحت مک فارسی حتی بطور ابتدایی آن ، ارائه نگردیده این نرم افزار سیستمی جامع برای همه عملیات حسابداری است که قابل استفاده برای کارخانجات و شرکتهای بزرگ نیز می‌باشد . می‌توان همزمان از سامانه کاربن تحت ویندوز و مک در شرکت استفاده نمود. محدودیتی در تعداد کاربران سیستم هم وجود ندارد .

واضح است که امنیت و سرعت سیستم  در رایانه‌های اپل قابل مقایسه با ویندوز نبوده و مشکلات عدیده‌ای که امروزه در سیستمهای ویندوز وجود دارد نمی تواند مانعی در کارهای روتین و حساس شرکت ایجاد کند. مدیران و افراد کلیدی سیستم هم با داشتن نرم افزار روی یک نوت بوک اپل می‌توانند روی کارکرد هموار و مطمئن یک سیستم که همانند ساعت کار میکند حساب باز کنند .

سابقه نرم افزار

اولین نسخه این نرم افزار در سال ۱۳۸۹ منتشر شد . امروزه در بسیاری شرکتها و مجموعه‌های بزرگی در حال استفاده است . تمامی نیازهای کوچک و بزرگ یک مجموعه را در هر اندازه و اشلی که باشد جوابگو است . چه تولیدی باشید یا بازرگانی  یا خدماتی تفاوتی نمی‌کند . به سادگی همه نیازهای شما در سیستم دیده شده و از آنجاییکه مدت طولانی  از ارائه آن می‌گذرد به عنوان سیستمی ۱۰۰٪ جواب پس داده، بهترین گزینه برای سیستم مرکزی مجموعه شماست و می‌توانید با خیال راحت به آن اتکا کنید.

دریافت نرم افزار حسابداری برای مک

برای پاسخ به سوالات بیشتر و یا دریافت نرم افزار و شروع به کار با آن به قسمت تماس مراجعه فرمایید . نرم افزار بلافاصله از طریق اینترنت قابل راه‌اندازی و استفاده است . فهرست بهای نرم افزار را نیز می توانید از اینجا فهرست بها دریافت کنید.