Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

سامانه مجتمع فروشگاهی (مارکت پلیس)

مارکت پلیس و فروشگاه اینترنتی با «زرسود»

«زرسود« یک نرم‌افزار فروشگاه آنلاین با قابلیت ایجاد فروشگاههای متعدد یا همان مارکت پلیس است که به شما در راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی در کمترین زمان ممکن کمک می‌کند. همچنین قابلیت فروش بصورت مزایده و نگهداری وجوه فروش برای فروشندگان تا زمان ارسال کالا و تایید توسط خریدار در آن وجود دارد . حتی اگر نیازمند یک فروشگاه ساده نیز هستید می‌توانید طراحی سایت فروشگاه خود را با «زرسود» در کوتاهترین زمان انجام دهید و به سرعت مشغول فروش محصولات خود گردید.

مهمترین عامل برای هر فروشگاه اینترنتی ، به غیر از آراستگی و زیبایی ظاهری آن سرعت سایت و سهولت کار با آن برای تمامی کاربران است. تجربه سالها در طراحی سامانه‌های سازمانی مختلف باعث گردیده که تجارب مفید آن در راه‌اندازی سایت فروشگاه اینترنتی تجربه‌ای کاملا جدید را برای کاربران و فروشندگان به ارمغان بیاورد.

اغلب با ظاهر تکراری هر فروشگاه آنلاین برخورد داشته‌اید. ما برای رفع این مشکل اقدام به نوشتن یک برنامه فروشگاه آنلاین نموده‌ایم که علاوه بر اینکه شما بتوانید یک فروشگاه آنلاین کاملا زیبا و متمایز داشته باشید ، بتوانید آن را به یک مجتمع فروشگاهی هم تبدیل نموده و کاربران متعددی بتوانند بطور مجزا کالاهای خود را در آن به فروش رسانند و هر کدام فروشگاه اختصاصی خود را نیز داشته باشند. در اصطلاح شما یک سایت بازار اینترنتی و یا «مارکت پلیس» نیز می‌توانید داشته باشید.

همچنین ثبت نام، رهگیری و اعلام فروش کالاها از طریق این سایت فروشگاه اینترنتی توسط پیام کوتاه به کاربران اعلام می‌گردد. علاوه بر آن امکان راه اندازی یک سایت مزایده یا به اصطلاح سایت حراجی نیز توسط این برنامه فروشگاه آنلاین امکانپذیر است و انواع مختلفی از مزایدات در سایت مزایده طراحی شده شما از پیش دیده شده است.

طراحی سایت فروشگاه مشابه ایسام در ایران و یا ebay در سطح بین‌المللی با همین برنامه فروشگاه آنلاین «زرسود» به سادگی امکانپذیر است و نیاز به صرف زمان بسیار زیاد که عملا منجر به از دست دادن بازار در مقطع فعلی می‌گردد نخواهید داشت و براساس نیازهای خود می‌توانید ماژولهای مختلف این برنامه فروشگاه آنلاین را خریداری نمایید.

ضمناً طراحی فروشگاه اینترنتی «زرسود» کاملاً از صفر صورت گرفته و هیچ بخشی از سورس آن مشابه ندارد. زبان برنامه نویسی آن پایتون است که سریعترین سرعت اجرا برای سایت فروشگاه آنلاین شما را میسر ساخته و حتی در صورتی که حتی چندین هزار کاربر همزمان بخواهند از سایت فروشگاه اینترنتی شما استفاده نمایند مشکلی در این خصوص نخواهید داشت.

سیستم عامل سرور مورد نیاز برای راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی شما نیز لینوکس می‌باشد که سرعت و پایداری بسیار زیادی داشته و برخلاف سایتهایی که با دات نت و از سرورهای ویندوز استفاده کرده اند دچار افت سرعت و یا قطعی نخواهد شد که البته سرعت سایت شما چندین برابر سایتهای بی کیفیت فروشگاه سازهای وردپرس یا پرستا خواهد بود.

ضمناً از آنجاییکه این شرکت تجربه طولانی در زمینه طراحی سیستمهای مالی اداری و سازمانی دارد، لذا برای سهولت در امر نگهداری حساب و موجودی کالای فروشگاه آنلاین شما، برنامه فروشگاه آنلاین «زرسود» را به سیستمهای حسابداری و انبارداری «کاربن» متصل نموده و شما یک مجموعه بهم پیوسته خواهید داشت که امکان گسترش سایت بازار اینترنتی را در ابعاد بسیار گسترده حتی در سطح کشوری خواهید داشت.

نمونه این سایت را می‌توانید در لینکهای زیر مشاهده نمایید
اصالت : بازار خرید و فروش امن اجناس قدیمی و کلکسیونی
نشرکده: بازار خرید ، فروش و اهدای کتاب و نشریات

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.