طراحی مارکت پلیس آنلاین

طراحی مارکت پلیس و مزایده آنلاین

«روبیک استور» یک نرم‌افزار امن فروشگاه آنلاین با قابلیت ایجاد فروشگاههای متعدد یا همان مارکت پلیس است که بطور کامل از پایه برنامه‌نویسی شده و از هیچ فروشگاه ساز یا مدیریت محتوای دیگری در آن استفاده نشده است. زبان برنامه نویسی سایت پایتون می‌باشد که ایمنی و سرعت بارگذاری آن چندین برابر سایتهای مشابه و ساخته شده با سیستمهای مدیریت محتوا است و  راه اندازی آن در کمترین زمان تضمین شده است.

فرآیندهای کامل از معرفی محصول تا فرآیند پس از خرید و تحویل در آن لحاظ شده و قابلیت اتصال به سامانه مالی و انبارداری دارد که موجودی را علاوه برنگهداری در خود سامانه به سیستمهای دیگر نیز منتقل کند. همینطور که می‌دانید مشکلات فروش و تهیه کالای اینترنتی در حجم کلان چالش بزرگی است و بدون داشتن یک سامانه یکپارچه و تنها با یک سایت فروشگاه اینترنتی در آینده توسعه کار را با مشکلات جدی روبرو ساخته و سبب هزینه و اتلاف وقت خواهد بود.

همچنین قابلیت فروش بصورت مزایده و نگهداری وجوه فروش برای فروشندگان تا زمان ارسال کالا و تایید توسط خریدار در آن تعبیه شده است. حتی اگر نیازمند یک فروشگاه ساده نیز باشید می‌توانید طراحی سایت فروشگاه خود را با این فروشگاه ساز یکساعته انجام دهید و آسوده باشید که در صورت توسعه کار تمامی تمهیدات پشتیبانی و لجستیکی را در اختیار خواهید داشت.

مهمترین عامل برای هر فروشگاه اینترنتی ، به غیر از آراستگی و زیبایی ظاهری آن امنیت بالا، سرعت سایت و سهولت کار با آن برای همه نوع کاربر است. تجربه سالها در طراحی سامانه‌های سازمانی مختلف باعث گردیده که تجارب مفید آن در راه‌اندازی سایت فروشگاه اینترنتی تجربه‌ای کاملا جدید را برای کاربران و فروشندگان به ارمغان بیاورد.

اغلب با ظاهر تکراری هر فروشگاه آنلاین برخورد داشته‌اید. ما برای رفع این مشکل اقدام به نوشتن یک برنامه فروشگاه آنلاین نموده‌ایم که علاوه بر اینکه شما بتوانید یک فروشگاه زیبا و متمایز داشته باشید، بتوانید آن را به یک مجتمع فروشگاهی هم تبدیل نموده و کاربران متعددی بتوانند بطور مجزا کالاهای خود را در آن به فروش رسانند و هر کدام فروشگاه اختصاصی خود را داشته باشند. در اصطلاح شما یک سایت بازار اینترنتی و یا «مارکت پلیس» خواهید داشت.

همینطور ثبت نام،  رهگیری و اعلام فروش کالاها از طریق این سایت فروشگاه اینترنتی توسط پیام کوتاه به کاربران اعلام می‌گردد. علاوه بر آن امکان راه‌اندازی سایت مزایده یا به اصطلاح سایت حراجی توسط این برنامه فروشگاه آنلاین امکانپذیر است و انواع مختلفی از مزایدات در سایت مزایده طراحی شده شما از پیش دیده شده است.

طراحی سایت فروشگاه مشابه ایسام در ایران و یا ebay در سطح بین‌المللی با همین برنامه فروشگاه آنلاین «توگ‌استور» به سادگی امکانپذیر است و نیاز به صرف زمان بسیار زیاد که عملا منجر به از دست دادن بازار در مقطع فعلی می‌گردد نخواهید داشت و براساس نیازهای خود می‌توانید ماژولهای مختلف این برنامه فروشگاه آنلاین را خریداری نمایید.

ضمناً طراحی فروشگاه اینترنتی «توگ‌استور» کاملاً از صفر صورت گرفته و هیچ بخشی از سورس آن مشابه ندارد. زبان برنامه نویسی آن پایتون است که سریعترین سرعت اجرا برای سایت فروشگاه آنلاین شما را میسر ساخته و حتی در صورتی که حتی چندین هزار کاربر همزمان بخواهند از سایت فروشگاه اینترنتی شما استفاده نمایند مشکلی در این خصوص نخواهید داشت.

سیستم عامل سرور مورد نیاز برای راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی شما نیز لینوکس می‌باشد که سرعت و پایداری بسیار زیادی داشته و برخلاف سایتهایی که با دات نت و از سرورهای ویندوز استفاده کرده اند دچار افت سرعت و یا قطعی نخواهد شد که البته سرعت سایت شما چندین برابر سایتهای بی کیفیت فروشگاه سازهای وردپرس یا پرستا خواهد بود.

ضمناً از آنجاییکه این شرکت تجربه طولانی در زمینه طراحی سیستمهای مالی اداری و سازمانی دارد، لذا برای سهولت در امر نگهداری حساب و موجودی کالای فروشگاه آنلاین شما، برنامه فروشگاه آنلاین «زرسود» را به سیستمهای حسابداری و انبارداری «کاربن» متصل نموده و شما یک مجموعه بهم پیوسته خواهید داشت که امکان گسترش سایت بازار اینترنتی را در ابعاد بسیار گسترده حتی در سطح کشوری خواهید داشت.

نمونه سایت‌های ساخته‌شده  را می‌توانید در لینکهای زیر مشاهده کنید:
اصالت : بازار خرید و فروش امن اجناس قدیمی و کلکسیونی
موزیکا: سایت استریم آنلاین موسیقی کلاسیک و فولکلور

Popular Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *