حسابداری ابری توگ (حسابداری تحت وب)

حسابداری ابری توگ (تحت وب و موبایل)

حسابداری همراه توگ ، یک سامانه ابری تحت وب است که از هر نظر برای استفاده در محیط تلفن همراه سازگار شده است. از این سامانه می‌توان هم در محیط کامپیوترهای شخصی و همچنین تبلت و موبایل بطور همزمان استفاده کرد و محیط کاربری در هر یک از این ابزارها برای سهولت کاربری تغییر می‌کند.این سامانه تمامی عملیات مربوط به خرید و فروش و نیز دریافت و پرداخت را تحت کنترل دارد.

کار با این سامانه نیازمند دانش حسابداری نیست و به سادگی امکان ثبت و اصلاح فاکتور فروش و خرید داشته و می توانید دریافت وجه یا پرداخت هزینه را نیز در آن ثبت نموده و مانده مشتریان و یا حسابهای تسویه نشده خود را ببینید.سامانه دارای نمودارهای متنوعی هم می باشد که بررسی وضعیت را برایتان راحت‌تر خواهد کرد.
این نرم افزار برای اشخاصی که به خرید و فروش اجناس بطور شخصی یا در قالب شرکتهای کوچک و متوسط می‌پردازند طراحی شده و برای پاسخگویی به مراجعی از قبیل اداره دارایی یا تهیه دفاتر قانونی کارایی ندارد.

سامانه ابری حسابداری

اگر یک فروشنده اینترنتی محصولات هستید می‌توانید از سامانه فروشگاهی تعبیه شده در این سامانه نیز برای ارائه محصولات خود همراه با تصاویر آنها برای مشتریان استفاده کرده و یک فروشگاه آنلاین راه اندازی نموده و محصولات خود را سفارش بگیرید. هر فردی می تواند با انتخاب محصولات شما و ثبت مشخصات خود یک سفارش ایجاد نماید و برای آن فاکتور فروش صادر نمایید. این سامانه حسابداری همراه ، به سهولت در انواع آیفون و یا اندروید اعم از گوشی و تبلت و یا هر نوع کامپیوتر قابل استفاده است و همیشه اطلاعات شما بصورت آنلاین بروز و در دسترس خواهد بود.

هزینه استفاده از این سامانه نیز بطور ماهیانه و یا دوره‌ای قابل پرداخت است. فهرست بهای استفاده از سامانه حسابداری همراه توگ را می توانید از اینجا دریافت نمایید. برای دریافت کد کاربری و یا دریافت اطلاعات بیشتر و یا رویت دموی نرم‌افزار از طریق لینک زیر به سایت اختصاصی آن وارد شوید و یا برای ارتباط با ما به صفحه تماس مراجعه فرمایید.

دریافت کاتالوگ حسابداری ابری توگ
راهنمای کاربری حسابداری توگ (نسخه۱۱)

ورود به سایت حسابداری ابری توگ