نرم افزار حسابداری رایگان

نرم افزار حسابداری رایگان :: ویرایش برلیان، بخشی فعال شده از سامانه نرم افزاری کاربن است، که امکان دسترسی به بخش حسابداری دوبل از ماژول حسابداری عمومی را دارد و برای استفاده شخصی و یا فعالیتهای انتفاعی حسابداران طراحی گردیده است. بدیهی است که امکانات شبکه در آن غیرفعال است و تنها امکان نصب روی یک رایانه را دارد. نصب آن بسیار ساده و تقریباً با حداقل دانسته‌های کار با کامپیوتر برای هر کسی قابل انجام است.
گرچه این نسخه نرم افزار حسابداری رایگان، به ظاهر دارای محدودیت‌هایی است، اما این محدودیت‌ها تنها در تعداد لایه‌های اطلاعاتی از قبیل تفصیلی‌ها، قراردادها و شعب لحاظ گردیده (که در مجموع شامل ۷ لایه مجزا و شناور هستند) و علیرغم رایگان بودن این سیستم حسابداری، کلیه عملیات جاری دفترداری و اسناد مالی در آن، بدون هیچ محدودیت کاربری، قابل انجام است. ایجاد سالهای مالی متعدد و بستن حسابها و انتقال مانده‌ها به سال مالی جدید و همچین انواع تسهیلات اسناد و طراحی انواع گزاراشات که توسط گزارش‌ساز سیستم قابل دریافت است، بعلاوه چند قالب برای چاپ اسناد که به سادگی قابل تغییر می‌باشند و همچنین گزارشات دفاتر روزنامه و کل که کار نوشتن دفاتر را بسیار آسان می‌نماید، همگی در این نسخه، بدون محدودیت فعال می‌باشد.
از آنجاییکه نصب بانک اطلاعاتی نیز توسط خود کاربر صورت می‌گیرد لذا تمامی اطلاعات ثبت شده در سیستم همواره قابل دسترسی و حتی انتقال به انواع فرمتهای گوناگون، حتی از طریق ابزارهای جانبی خارج از حیطه نرم‌افزار خواهد بود. خلاصه کلام اینکه این نرم‌افزار، هدیه‌ای از طرف ما به جامعه حسابداران است، که بسیاری از آنان طی سالهای متمادی همکاری فیمابین، در پیشرفت و تعالی این مجموعه ما را یاری داده‌اند. قطعاً هر حسابداری که با اصول ثبت اسناد مالی آشنا باشد، به وسیله این نرم افزار می‌تواند عملیات هر مجموعه کوچک و متوسط را به خوبی ثبت و گزارش‌دهی نماید.
بدیهی است که در صورت نیاز به گسترش حیطه عملکرد سیستم در خصوص تعدد لایه‌های اطلاعاتی و نیاز به تفصیلی‌های شناور و همچنین سیستم دریافت و پرداخت و کنترل چک و نقدینگی که بخشهای دیگری از ماژول حسابداری عمومی این سامانه برنامه ریزی منابع سازمانی می‌باشند، این امکانات به سادگی در سیستم با ارتقاء به نسخه بالاتر و غیررایگان میسر است، لذا هر کاربر می‌تواند تا جایی که نرم افزار حسابداری رایگان نیازهای وی را مرتفع می‌سازد از آن استفاده نموده و هر زمان که نیاز به ابزاری در حیطه تجاری و شرکتی با قابلیتهای بیشتر پیدا نمود با پرداخت هزینه، متناسب با نیازهای خود، آن را ارتقاء داده و از تمامی اطلاعات ثبت شده در سیستم بدون تغییر استفاده نماید.

دانلود نرم افزار حسابداری رایگان

فایل دانلود حسابداری رایگان – ویرایش برلیان را می‌توانید از اینجا ::: دانلود نرم افزار ::: دریافت و نصب نمایید، اما پیش از نصب حتماً ::: راهنمای تصویری ::: آن را رویت فرمایید. همچنین برای نصب پایگاه داده‌ها می‌توانید آن را از بخش ::: دانلود ::: سایت و یا مستقیماً از سایت اصلی دریافت کنید. برای نسخ ویندوز ۶۴ بیتی می‌توانید از نگارشهای ۳۲ بیتی هم استفاده کنید. برای دریافت مستقیم از سایت مرجع پایگاه اطلاعاتی، از این آدرس استفاده نمایید ::: دریافت فایل نصب بانک اطلاعاتی :::
لازم به توضیح است که پایگاههای متعددی منطبق بر MySQL وجود دارند که در صورت آشنایی با هر یک می‌توانید از هر کدام از آنها نیز استفاده کنید.

About the author: abansoft

Leave a Reply

Your email address will not be published.Email address is required.